piątek, 11 lipca 2014

Niespodzianka od Lansinoh Poland i La Millou

Ten tydzień obfitował w wizyty kuriera i listonosza i dziś znowu jeden i drugi zawitał do mnie z niespodziankami.

Pierwsza to zestaw próbek do testowania od super firmy Lansinoh.

Firma Lansinoh została stworzona z myślą o karmiących matkach i może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem. Wszystkie działania firmy Lansinoh zmierzają w jednym kierunku – udzielenia wsparcia i pomocy matkom, które wybrały to co najbardziej naturalne i najlepsze dla ich dzieci – karmienie piersią.

Tak prezentowała się zawartość paczuszki:

 A dokładnie znalazły się w niej:

 • chusteczki nawilżające dla dzieci - 2 paczki
 • wkładki laktacyjne - 8 szt.
 • woreczki do przechowywania mleka matki - 4 szt.
 • płyn do kąpieli mandarynkowy Eco Friendly Baby - 3 saszetki
 • płyn do kąpieli / szampon rumiankowy Eco Friendly Baby - 4 saszetki
 • lanolina  - 2 saszetki
Praktycznie całą zawartość będę mogła przetestować dopiero po urodzeniu dziecka, chociaż wkładki laktacyjne mogę się przydać już wcześniej.
Najbardziej zależało mi by otrzymać próbki lanoliny na brodawki piersi, gdyż zapobiegawczo można ją stosować przed zaczęciem karmienia dziecka.
Lanolina Lanisoh HPA jest w 100% hipoalergiczną lanoliną, pomaga chronić i leczyć podrażnienia a najważniejsze dla mnie to fakt, ze nie musi być usuwana przed karmieniem, jest bezzapachowa, bezsmakowa i bezbarwna. Po przetestowaniu produktów na pewno na blogu pojawi się relacja - zapraszam :) a firmie Lansinoh serdecznie dziękuję za paczkę.

Drugą dzisiejszą niespodziankę otrzymałam od firmy La Millou, która z okazji swoich trzecich urodzin zrobiła zabawę "Prezent za prezent" dla swoich fanów. Trzeba było przysłać do nich ręcznie zrobioną laurkę urodzinową, najlepiej zrobioną przez dzieci, ale załapałam się i ja jako przyszła kreatywna mama i wysłałam do nich taką oto karteczkę:

 
Od początku nie było wiadomo, jakim prezentem La Millou obdarowuje swoich "zwolenników" - ja po cichu liczyłam na jakiś rabacik na ich produkty, jednak prezent, który przysłali przeszedł moje oczekiwania :)
 
Z moją maleńką otrzymałyśmy takiego pięknego i niezwykle mięciuśkiego królaska :)

 


Królasek już czeka w łóżeczku na nową lokatorkę, której na pewno taki prezent się spodoba :)

Serdecznie dziękuję La Millou - jesteście cudowni

3 komentarze:

 1. Gratuluje fajne zdobycze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodki ten króliczek, bardzo przytulaśny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super niespodzianki. :) Pierwszego Miśka dla mojego maleństwa też wygrałam w konkursie, z tym, że mała była już na świecie. :)

  OdpowiedzUsuń